hidden_loading.gif Lūdzu uzgaidiet..

Par mums runā

Skolas var pāriet uz elektroniskajām sistēmām

la.lv logo Arvien vairāk vecāku, klases audzinātāju un skolu administrācijas pārstāvju sliecas par labu elektronisko žurnālu pakalpojumu lietošanai, lai padarītu ērtāku savstarpējo komunikāciju, kā arī ieviestu skolas administratīvajā darbā informācijas un komunikāciju tehnoloģijas. Taču bieži vien no skolas pārstāvju puses izskan dažādi jautājumi: vai jāturpina papīra žurnālu pildīšana, vai liecības var gatavot tikai elektroniski, kā elektroniskā dokumentācija nododama arhīvā?


Avots: IZM informatīvais izdevums

Mykoob datoru ziedošanas kampaņa

Mykoob labdarības kampaņā kopumā skolām visā Latvijā nogādāti vairāk kā 150 datori. Akcija izdevusies veiksmīgāk nekā sākotnēji plānots


Avots: LTV Ziņu dienests

Mykoob - datoru ziedošanas kampaņa skolām (LNT)

Notraus putekļus no sava vecā datora, smuki iepako un ļauj tam kļūt par Tavu investīciju izglītībā. Tev tas vairs nenoderēs, bet var kļūt par lielisku mācību līdzekli skolnieciņam vai darbarīku skolotājam. Mykoob aicina uzņēmumus un privātpersonas ziedot datorus skolām


Avots: LNT

Mācību sociālais tīkls Mykoob tuvina visus mācību procesā iesaistītos

la.lv logoŠodien, 2009.gada 28.oktobrī, tika prezentēts Latvijas uzņēmēju radītais mācību sociālais tīkls Mykoob, kas ir gan skolu pārvaldes sistēma, gan universāls rīks, kas būtiski atvieglos darbu skolotājiem, palīdzēs skolai plānot mācību procesu, ļaus vecākiem kontrolēt bērnu sekmes, kā arī kalpos saziņai starp vecākiem un skolu.


Avots: Latvijas Republikas Izglītības un zinātnes ministrija

Demonstrē investīciju projektu «Mykoob»

Valsts atbalsts jauniem, drosmīgiem uzņēmējiem pārsvarā ir tikai vārdos. Tikmēr plašākai publikai šodien tika demonstrēts pirmais reālos darbos atbalstītais portāla draugiem.lv investīciju projekts Mykoob. Tas ir rīks, kas pavērs jaunas iespējas tehnoloģiju izmantošanā skolās un ļaus virtuālajā vidē ātri un vienkārši sazināties visām mācību procesā iesaistītajām pusēm.


Avots: LTV Ziņu dienests

Mācību sociālais tīkls Mykoob tuvina visus mācību procesā iesaistītos

skolas logoŠodien, 2009.gada 28.oktobrī, tika prezentēts Latvijas uzņēmēju radītais mācību sociālais tīkls Mykoob, kas ir gan skolu pārvaldes sistēma, gan universāls rīks, kas būtiski atvieglos darbu skolotājiem, palīdzēs skolai plānot mācību procesu, ļaus vecākiem kontrolēt bērnu sekmes, kā arī kalpos saziņai starp vecākiem un skolu.


Avots: Latvijas skolu portāls

Mykoob preses video (LETA video)

Mykoob preses konference par sadarbības memoranda parakstīšanu ar Latvijas Republikas Izglītības un zinātnes ministriju.


Avots: Mykoob preses video (LETA video)

Jauns macību sociālais tīkls Mykoob tuvinās visus mācību procesa iesaistītos

izm logoSistēma ir paredzēta kā atbalsts izglītības iestādēm mācību procesa uzlabošanā un modernizēšanā. Sistēma pedagogiem atvieglo atskaišu sagatavošanu un vienkaršo izglītības iestades ikdienas darbus, piemēram, pēc skolas noteiktiem parametriem automātiski sastāda nodarbību plānu. Ieviešot šo informācijas sistēmu, ir iespējams pilnībā aizstāt tradicionālo papīra žurnālu ar elektronisku atzīmju un apmeklējumu reģistru, padarot macību procesu ērtāk un ātrāk plānojamu un strukturizētāku.


Avots: Latvijas Republikas Izglītības un zinātnes ministrija

Tautas balss sižets par Mykoob

Lietotāji dalās iespaidos par Mykoob sistēmu.


Avots: Tautas balss video

Aicinājums uz mācību sociālās vides Mykoob prezentāciju

skolotajs.lvLatvijas uzņēmēji sadarbībā ar vairākām Latvijas skolām ir radījuši mācību sociālo vidi Mykoob, kas ir gan skolu administrēšanas rīks, gan komunikācijas platforma mācību procesā iesaistītajiem. Mykoob ir pirmais draugiem.lv investīciju projekts. Plānots, ka jau tuvākajā nākotnē Mykoob kļūs par Latvijas izglītības sistēmas neatņemamu sastāvdaļu un atpazīstamu eksporta preci. Jau šobrīd sistēma pieejama latviešu, angļu, krievu un poļu valodās.


Avots: Portāls skolotājs.lv

Mareka Gruškevica viedoklis par Mykoob

Izglītības un zinātnes ministrijas valsts sekretārs Mareks Gruškevics pauž savu viedokli par Mykoob projektu un tā sadarbību ar draugiem.lv


Avots: Mareka Gruškevica viedoklis par Mykoob

Draugiem.lv pirmais investīciju projekts – saziņas tīkls skolai un vecākiem

mykoobLatvijā izveidots jauns sociālās saziņas tīkls internetā – Mykoob, vēsta laikraksts Diena. Tas ir pirmais investīciju projekts, ko vietējā tirgū pastarpināti “palaidis” populārais sociālais portāls draugiem.lv.


Avots: Diena

Mājas uzdevumi un atzīmes elektroniski

la.lv logoLatvijā radīta skolvadības sistēma, kas mācību procesu padara daļēji elektronisku.


Avots: Latvijas avīze

"Draugiem.lv" investīciju projekts "Mykoob" pievēršas skolu modernizācijai

mammam.lv un tetiem.lv logoParalēli skolvedības sistēmai E-klase, ir radīta jauna sistēma, kas paredzēta kā atbalsts izglītības iestādēm mācību procesu uzlabošanā un modernizēšanā. Sistēma pedagogiem atvieglo atskaišu sagatavošanu un automatizē izglītības iestādes ikdienas darbus, piemēram, pēc skolas noteiktiem parametriem automātiski sastāda nodarbību plānu. Ieviešot šo informācijas sistēmu, ir iespējams pilnībā aizstāt tradicionālo papīra žurnālu ar elektronisku atzīmju un apmeklējumu reģistru, padarot mācību procesu vienkāršāku un strukturizētāku.


Avots: mammam.lv

Draugiem.lv tapis pirmais investīciju projekts - Skolu pārvaldes sistēma

db logoSociālais portāls draugiem.lv sadarbībā ar SIA Mykoob izveidojuši jaunu sociālo saziņas tīklu Mykoob.lv.


Avots: Dienas bizness ziņu portāls
© Mykoob Lietošanas noteikumi  Ierosinājumi  Kontaktinformācija